Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Цінуй життя»

Кажуть, що людина тільки тоді зрозуміє справжню ціну чомусь, коли втратить це. Мабуть, правда. Як часто люди, заклопотані щоденними справами, у гонитві за статками та визнанням не помічають справжнього багатства. Здоров’я, друзі, зрештою, життя здаються нам речами невід’ємними та незмінними.

Водночас легка застуда змушує нас піклуватися про свій стан здоров’я, сварка або розлука з другом показує, наскільки він незамінний у вашому житті, і як важко буває зберегти дружні стосунки. Зрештою, кожен із нас свого часу розуміє й цінність життя загалом. Кожна людина приходить до цього у свій спосіб. Для одного це усвідомлення наступає, коли він рятує чиєсь життя. Для іншого – коли рятується сам, опинившись на межі життя й смерті.

«Не руш! не руш! не ріж! не убивай!» – благає Мавка з драми «Лісова пісня» видатної української письменниці Лесі Українки. Ці слова на позначення боротьби за життя стали крилатими. У цьому вислові зосереджено стільки відтінків почуттів: і страх, і спротив, і жага до життя! В образі казкової істоти, мавки, що живе на межі світу людей, природи й духів, авторка показала нам, як жива істота може чіплятися за життя. Водночас боротьба мавки – це не просто битва за можливість дихати, ходити. Це передусім боротьба за гідне життя, сповнене любові, справедливості, чесності.

На мою думку, Мавка перестала боротися за життя, бо зрозуміла, що нема за що боротися у світі безчестя та зради. Із таким наповненням, замість любові та злагоди, будь-яке життя перестає бути повним, перетворюється на жалюгідне існування. Це розрізнення, між життям та існуванням, має усвідомити кожна людина, щоб гідно прожити своє життя, цінність якого рано чи пізно розуміють усі.Читайте подібні твори

Твір на тему «Для чого людині сміх»

Твір «Сучасне життя вимагає особливого ставлення до навчання»

Твір «Краса в житті людини»

Твір «Життєвий вибір людини»

Твір на тему «Характер творить долю людини»

Твір про людську байдужість

Твір на тему радість життя

Твір на тему «Для чого людині дано життя»

Твір про знання, роль знань у житті людини

Твір-есе на тему «Сенс життя людини»

Твір «Ми за здоровий спосіб життя»

Твір на тему час, цінність часу

Твір на тему «Гроші в нашому житті»

Твір на тему «Здоров’я»

Твір на тему "Життя людини – неоціненний скарб"

Твір на тему "Життя людини" - варіант 1


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика