Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Карпатські буки»

Сучасна людина, особливо посередній мешканець міста, навряд чи зможе похвалитися глибоким знанням світу природи, як у нашіx давніx пращурів. Розвиток техніки робить нас начебто меншою мірою залежними від погодних умов та непередбачуваних пригод. Асфальт відділяє нас від землі, полегшуючи пересування, а парасолька рятує від дощу чи спеки…Ми віддаляємося від природи. Хіба що якась старенька бабуся у далекому селі знається на різновидах рослин, тварин, прикметах. У місті це все роблять за нас спеціалісти: біологи, метеорологи та інші фахівці.

Однак, перетнувши міську межу та опинившись на лоні природи, ми наче знімаємо із себе шати цивілізації та опиняємося з матінкою-природою сам на сам. У кожного, мабуть, є своя власна оаза дикої природи, місцина, де можна відпочити від гучного міста та торкнутися первісної краси природи. Для мене це, безумовно, Карпати.

Вологий та теплий клімат цієї землі сприяє тому, що тільки тут можна побачити одні з найстаріших дерев світу – прадавні кремезні буки. Вік деяких сягає половину тисячоліття, а розміри рослини наче підкреслюють той величний дух старовини. Бук може бути настільки великим, що знадобиться кілька людей, щоб охопити стовбур здорованя. А крона карпатського бука у своїй тіні може прихистити від сонця понад десяток людей.

Стовбур бука вкритий гладенькою сріблясто-сірою корою, що нагадує водяне плесо. Листя, яскраво-зелене та рясне, створює непроникну для проміння тінь, ось чому букові праліси виглядають дещо похмурими та сумовитими. У своїй задумі вони приховують прохолоду та свіжість.

Зробивши принаймні одну прогулянку невеличкими стежками у такому тихому місці, я відчуваю заспокоєння та наснагу до нових подорожей. Згодом у місті повсякчас згадується ті віковічні спокій та мрійливість, які ховають під своїми кронами-стріхами карпатські буки.Читайте подібні твори

Твір-розповідь про явища природи, про повторюваність явищ у природі для дітей

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Твір-розповідь про живу природу, охорону природи

Твір «Запорізький дуб»

Твір на тему «Повінь»

Твір про тюльпани

Твір на тему місячна ніч

Твори на тему «Метелик»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір на тему степ

Твір-опис лебедів художній

Сочинение-миниатюра «Осенний лист»

Твори про літо


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика