Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Повінь»

Нестримна водяна стихія – ось найперша асоціація зі словом повінь, що виникає в нашій уяві. Причому стихія ця зазвичай має неочікуваний та руйнівний характер. А що як я скажу, що повінь може бути жаданою та життєдайною? Йдеться про повінь вишневого цвіту, який на короткий проміжок часу просякає увесь навколишній простір одного невеличкого міста.

Мабуть, ви подумали, що це буде розповідь про далеку Японію та сезон цвітіння сакури у тих краях. Насправді ж таке весняне свято рожевої радості щороку проходить і в нашій країні. За стіною туманних Карпат, однак не так далеко, як батьківщина сакури, лежить місто Ужгород. Щовесни це містечко огортає справжня повінь, тільки цієї стихії не лякаються, а навпаки – чекають із нетерпінням. Ужгород убирається в біло-рожеві шати. В обласному центрі цвітуть сакури, магнолії, райські яблука та вишні.

Містяни насолоджуються квітковою панорамою. Багато в обласному центрі й туристів. Кажуть, що це диво природи вже давно стало візитівкою Закарпаття. Сотні туристів з усієї країни приїздять, щоб помилуватися вишневим цвітом, що вкриває дерева, стежки алей, мереживо із пелюсток серпанком висить у повітрі. А у вітряну погоду можна опинитися в епіцентрі такої собі квіткової віхоли.

Місто молодшає цієї пори: люди більше усміхаються, у повітрі носиться святковий аромат весни, навіть будинки, прикрашені білими та рожевими пелюстками, виглядають по-дитячому казково.

Західні області України доволі часто потерпають від повеней, нестримної водяної стихії, що несе лише руїну та збитки. У той самий час скільки оновлюючої краси та свіжості простягає нам рука природи-матері. Отак вона, незбагненно могутня, може водночас і брати, і давати.Читайте подібні твори

Твір-розповідь про явища природи, про повторюваність явищ у природі для дітей

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Твір-розповідь про живу природу, охорону природи

Твір «Запорізький дуб»

Твір «Карпатські буки»

Твір про тюльпани

Твір на тему місячна ніч

Твори на тему «Метелик»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір на тему степ

Твір-опис лебедів художній

Сочинение-миниатюра «Осенний лист»

Твори про літо


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика