Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Подорож країною»

Подорожувати – це означає долати простір, виходити із зони свого комфорту заради нових вражень та неочікуваних відкриттів. Однак нещодавно мені вдалося за один день, не виходячи з однієї кімнати, здійснити подорож моєю країною. Спитаєте, як це можливо? Відповідь проста: я відвідала фотовиставку, де експонували світлини різних фотографів із найвіддаленіших куточків України. Тож простір від Львова до Луганська, від Полісся до Криму було подолано без особливих фізичних зусиль.

Насправді кімнатка була чималенька, і для оглядин усіє експозиції треба було витратити кілька годин. Але вона була того варта, час промайнув непомітно. Скільки відкриттів можна зробити завдяки сучасній фототехніці! За один день відвідувачі виставки могли споглядати й Говерлу, що знаходиться в Карпатах, а також Роман-Кош – найвищу точку Кримських гір. Тут перед очима відкриваються справжні скарби. Це й Заліщики – місто, що майже оточене по колу швидкими водами Дністра. Це й степи Донеччини, такі розлогі та нескінченні, що не видно їм кінця.

Найбільше мене вразило те, з якою любов’ю та безмежною допитливістю фотохудожники відшукували найкрасивіші місця своєї малої батьківщини, щоб показати рідний куточок у найкращому світлі. Коли дивишся на усі ці світлини: з горами, степами, з буками та тополями, з озерами та морськими краєвидами, розумієш, наскільки багату землю залишили нам наші пращури.

У якому куточку нашої Батьківщини ми б не народився, не зайвим буде оцінити красу свого найближчого сусіда. Це не лише цікаво та приємно, а ще й корисно. Адже побачивши, чим живе твій співгромадянин, ти починаєш краще його розуміти. А взаєморозуміння – це найголовніше для злагоди у родині, тим більше у такій великій та різнобарвній родині, як Україна!Читайте подібні твори

Сочинения на тему «Зачем нужны знаки препинания»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика