Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір про рекламу «Красиве життя у рекламі – оманлива картинка»

Кожного дня з екрану телевізора та з бігбордів на нас дивляться, радісно посміхаючись, тендітні красуні та мужні чоловіки, які, здається, знають рецепт щастя.

Вони весь час щасливо посміхаються, ніби не знаючи ані втоми, ані суму. У чому ж їхній секрет? А ось він, поряд. Бачите? Написано великим кольоровими літерами – турфірма, жуйка, пилосос, вікна тощо. Вони запевняють, що тільки у випадку, коли ти матимеш ту чи іншу річ, ти будеш щасливим.

У тебе будуть цікаві та веселі друзі, якщо ти питимеш саме це пиво. У твоїй сім’ї буде щастя та добробут, якщо споживатимеш саме цей майонез. Тільки з певною маркою цигарок у кишені на тебе чекають цікаві пригоди й подорожі.

Та чи розуміємо ми, що ця гарна картинка насправді омана? Що за яскравим виглядом героя реклами стоїть ціла команда професіоналів: візажистів, перукарів, освітлювачів, операторів тощо. Маю сумнів, що впізнаю ту людину з обкладинки, якщо зустріну її на вулиці.

Це не означає, що я проти реклами взагалі. Вона має свою користь – розповідає про нові товари, послуги, які з’явилися на ринку. Проте іноді працівники рекламної індустрії перебільшують. Так, всі ми знаємо, що інколи зображення на упаковці якогось продукту не має нічого спільного з тим, що знаходиться всередині яскравої обгортки. «Швидкосуп» не такий густий, не плавають там і всі ті гарні овочі, які наявні на зображенні. Начинки у печиві не так уже й багато, як хотілося б. Круасан не такий насправді пухкий і свіжий, як переконує нас у цьому реклама.

Я вважаю, що потрібно уважніше роздивлятися те, що ми купляємо. Не думати, тягнучи руку до найрозрекламованішого , а тому дорогого шампуню, що наші три волосини вмить перетворяться на гриву, як у тої рекламної красуні. А розуміти, що красиве життя у рекламі – оманлива картинка.Читайте подібні твори

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір-роздум «Сродна праця» за творчістю Г. Сковороди

Твір-роздум про Батьківщину

Твір на тему «Людяність»

Твір-роздум «Вчитися ніколи не пізно»

Твір «Добро перемагає зло»

Твір на тему «Подарунок»

Твір «Юність – коли закінчується дитинство»

Твір «Підлітки - перед нами відкритий увесь світ»

Твір «Серцю не накажеш»

Твір на тему "Милосердя врятує світ"

Твір на тему «Байдужість - крок до зради»

Твір на тему «Що означає для людини свобода»

Твір-роздум «Що означає бути дорослим i самостійним?»

Твір-роздум на тему «Бідність»

Твір-роздум про почуття

Твір на тему «Лідерство»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика