Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Славетна святиня - Києво-Печерська лавра»

На мою думку, найкращий відпочинок – це подорож. Тут тобі і нові знайомства, і музеї, і замки, і старовинні вулички, чудернацький одяг та чужоземна кухня. Все нове, незвідане, неймовірно цікаве.

Минулого літа ми їздили з батьками до Києва. В першу чергу завітали до Києво-Печерської лаври. Цей православний монастир було засновано у 1051 році монахами Антонієм і Феодосієм, які вирішили відмовитися від спілкування із зовнішнім світом та вирили собі печери для того, щоб жити в них та молитися Богу. З часом до них стало приєднуватися все більше людей, згодом низка невеличких печер перетворилася на монастир. Із плином часу сюди приходило все більше людей, які бажали присвятити своє життя служінню або просто поклонитися святим місцям. Мешканців печер ставало все більше, тому вони почали будувати споруди назовні. Зараз Києво-Печерська лавра поділяється на підземну частину, печери та наземну.

Печери лаври славляться ще й тим, що мають найбільшу у світі кількість похованих святих. Тут спочивають: преподобні засновник монастиря Антоній, ігумен Печерський Никон, давньоруські художники Аліпій та Григорій, лікарі Агапіт та Даміан, Нестор-літописець, Ілля Муромець, затворники Онисим, Лаврентій, Арефа та інші.

Найвища споруда – височенна дзвінниця триста метрів заввишки. Щоб піднятися до верхньої її частини, треба подолати понад чотириста сходинок. І хоча зараз, на фоні сучасних хмарочосів, вона не виглядає такою високою, проте свого часу це була грандіозна споруда.

Фрески, які прикрашають стіни лаври, просто дивовижні. Князі Київської Русі виписували найкращих іноземних митців для їх створення. Зараз усі фрески, які прикрашають стіни соборів, постійно оновлюються.

Києво-Печерська лавра – одна з найголовніших культурних та історичних пам’яток України. А у 1990 році її було внесено до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.Читайте подібні твори

Твір публіцистичного стилю на тему «Україна»

Твір портретний нарис про відому українку

Твір на тему «Чим багатий мій народ»

Твір на тему «Умань»

Твір «Запорізький дуб»

Твір на тему «Софія Київська»

Твір «Українська молодь сьогодні»

Твір на тему річка Дніпро, опис Дніпра

Твір «Рідна Україна»

Твір на тему голодомор

Есе на тему: «Економіка України: основна проблема»

Твір на тему «Український рушник»

Твір-роздум «Українське слово»

Твір на тему «Пісня - душа народу»

Твір «Українська хата»

Твір-роздум «Народ – основа української держави»

Твір на суспільну тему «Київська Русь в історії України»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика