Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Хто вирішує долю людини»

Доля. Хтось в неї вірить, хтось ні, дехто намагається передбачити. А я замислився над тим, хто вирішує долю людини? Багато людей вважає, що доля визначена заздалегідь, що змінити її неможливо. Мені здається, що не все так просто. По-перше, більшість подібних тверджень, на мою думку, мають під собою релігійне підґрунтя. Хоча я не дуже віруюча людина, я погоджуюсь з віруючими людьми в тому, що творець може мати вплив на людську долю. Та з тим, що вона повністю, безповоротно та заздалегідь визначена ним, я не згодний.

Чи визначена доля людини заздалегідь? Чи можемо ми щось змінити? Якщо доля людини справді заздалегідь вирішена, то чому перед людиною завжди постає потреба вибору? Треба також відзначити, що вибір цей не завжди є легким. Майже із самого початку життя ми робимо вибір власного шляху. Наприклад, в дитинстві за власним вподобанням ми вибираємо гуртки, в яких хотіли б займатися: танці, музика, футбол тощо. В школі ми можемо обирати деякі з предметів, за якими навчаємося, наприклад, іноземну мову. Після закінчення школи людині доводиться обирати нові шляхи подальшого навчання і роботи. Пізніше перед нами постає також вибір коханої людини.

Можна помітити, що за мірою дорослішання зростає й відповідальність за зроблені кроки. Іноді від цих кроків, певною мірою, може залежати також життя інших людей. Наприклад, вибір народжувати чи не народжувати дитину.

Міркуючи про це, я зробив для себе наступні висновки. Кожна людина сама є хазяїном своєї долі. Іноді в неї можуть втручатися вищі сили, так, наприклад, виліковуються безнадійно хворі люди. Також на долю людини можуть впливати інші люди. Та все ж бувають в житті кожної людини випадки, коли рішення не може прийняти ніхто, крім неї, коли вся відповідальність за рішення лягає повністю на її плечі. І саме такі випадки дають зрозуміти, що хазяїном своєї долі є сама людина і ніхто крім неї.Читайте подібні твори

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Твір на тему «Для чого людині сміх»

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»

Твір на тему «Скарб, що потрібен людині»

Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Твір «Краса в житті людини»

Твір «Життєвий вибір людини»

Твір на тему «Характер творить долю людини»

Твір про притчу. Притча про доброго самарянина

Твір «Взаємини між людьми»

Твір на тему «Що означає для людини свобода»

Твір на тему «Для чого людині дано життя»

Твір на тему «Людина в сучасному світі»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір на тему культурна людина

Твір на тему «Дружба – це насамперед віра в людину»

Твір «Справжня краса людини - краса духовна»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика