Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...



Твір про тюльпани

Цікаво, чи є така людина, яка б не полюбляла квіти? Ми на разі не будемо вдаватись до граничних випадків алергій та фобій. Візьмемо суспільну думку загалом. Що може бути прекрасніше за барвисті, стрункі та тендітні квіти?!

Видів квітів настільки багато, що іноді мерехтить в очах від цього різнобарв’я. Хтось полюбляє по-королівському красиві троянди, хтось у захваті від сонячних кульбаб, комусь до вподоби екзотичні орхідеї, а я полюбляю тюльпани.

Ці квіти особисто мене приголомшують своїм соковитим та яскравим кольором. А якщо згадати, що тюльпани – виключно весняні квіти, то годі й уявити, яку радість, натхнення та тепло вони собою символізують.

Тюльпани пройшли довгий шлях до нашої країни. Перші згадки про ці квіти ми зустрічаємо в Персії. Лише у середині XVI століття тюльпани були завезені до Європи, де дуже успішно стали впроваджуватись у різних країнах. Деякі народи, такі як голландці, були настільки підкорені чарівністю цих дивовижних квітів, що навіть кидали своє виробництво та ферми, щоб розводити тюльпани. Ця любов до квітів вилилася у те, що сьогодні яскраві цибулини тюльпанів є символом Нідерландів. Усе розмаїття їхніх сортів можна побачити у парку Кекенхоф.

Для мене особисто тюльпани є символом тепла та весни. Тримаючи в руках букет жовтих, червоних та навіть фіолетових тюльпанів, хочеться ще більше рідіти життю. Вони своєю витонченістю та водночас невибагливістю підкреслюють силу природи, що прокидається та оновлюється. І якщо у мене спитати, який подарунок для мене найкращий, я відповім, що це оберемок повненьких та кругленьких тюльпанів із соковито червоними пелюстками.



Читайте подібні твори

Твір-розповідь про явища природи, про повторюваність явищ у природі для дітей

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Твір-розповідь про живу природу, охорону природи

Твір «Запорізький дуб»

Твір «Карпатські буки»

Твір на тему «Повінь»

Твір на тему місячна ніч

Твори на тему «Метелик»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір на тему степ

Твір-опис лебедів художній

Сочинение-миниатюра «Осенний лист»

Твори про літо


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика