Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Українська молодь сьогодні»

Перед тим, як давати певну оцінку сучасній молоді, треба усвідомити, що вона собою представляє. На перший погляд просте, це питання одначе викликає багато суперечок. Подумайте самі, адже міркувати з приводу сучасної молоді можна нескінченно. Дехто вважає, що сучасна молодь безкультурна, безвідповідальна та навіть аморальна. Частково не можу не згодитися з цим. Але лише частково. І ось чому.

Погодьтеся, не дуже часто можна побачити юнака чи дівчину, що поступаються своїм місцем у транспорті. Але разом з тим дуже часто можна стати свідком хамського відношення з боку молоді до оточуючих. Про сучасну молодь кажуть, що вона безмірно ледача та апатична. Ще одна проблема полягає в занадто вільних поглядах на міжстатеві стосунки, відсутності відповідальності та моралі.

Звичайно, усі вище зазначені проблеми мають місце, але не можна розглядати розвиток сучасної молоді сьогодні без контексту розвитку самого суспільства загалом. Як би там не було, а приклад молодь завжди бере з попереднього покоління. Наприклад, покоління 90-х на свої очі бачило, як вироджувалися високі моральні постулати в їхніх батьків, що пережили дефолт та період краху СРСР, що були стурбовані лише тим, як нагодувати дітей та заробити більше. Не дивно, що зараз це покоління ставить матеріальне вище за все.

Що стосується вільних поглядів на стосунки, цим можна «завдячити» телебаченню та іншим мас-медіа, які наполегливо знецінюють вартість особистості людини, зміщуючи акценти лише на тіло як предмет купівлі-продажу.

Та все одно, не можна усіх підбивати під один шаблон. Молодь сьогодні не є поганою чи аморальною. Вона розгублена та намагається сформувати свій світоглядний простір, шукає себе та розвивається. Адже далеко не всі молоді люди підпадають під вплив сучасного суспільства. Серед нас є дуже багато розумних, чесних та гідних людей, які прагнуть зробити світ краще.Читайте подібні твори

Есе на тему «Освіта, культура та цивілізація»

Твір публіцистичного стилю на тему «Україна»

Твір портретний нарис про відому українку

Твір на тему «Чим багатий мій народ»

Твір на тему «Телебачення»

Твір на тему «Людяність»

Твір на тему «Умань»

Твір «Мої бажання»

Твір «Ідеальне суспільство»

Твір «Запорізький дуб»

Твір «Свобода слова»

Твір «Чи легко бути молодим»

Твір на тему «Софія Київська»

Твір на тему «Славетна святиня - Києво-Печерська лавра»

Твір на тему «Ораторське мистецтво»

Твір на тему річка Дніпро, опис Дніпра

Твір на суспільну тему «СНІД, ВІЛ та їхня профілактика»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика