Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір-опис картини «Карпатський пейзаж» Р. Сельського

Картини – це не тільки зображення. Картина – це набагато більше, ніж маленький шматочок великого світу, вміло відтворений людиною. Картина налаштовує на певний настрій, дарує відчуття прекрасного, спонукає насолоджуватися життям кожен день й самому відшукувати щоденні дива посеред сірої буденності.

Є дуже багато напрямків в живопису: абстракціонізм, класицизм, бароко, реалізм. Так само багато форм вираження змісту: портрет, натюрморт, пейзаж… На мою думку, реалістичний пейзаж – найбільш точний засіб вираження краси природи.

Дуже красивим пейзажем є карпатський пейзаж Романа Сельського. Цей талановитий художник був відомий своєю любов’ю до Карпат, куди він дуже часто приїздив у пошуках натхнення. Його любов, прагнення донести чистоту та велич карпатської природи були детально зображені на полотні.

Дивлячись на картину, одразу сповнюєшся кришталево чистим повітрям Карпат. Одразу хочеться самому опинитися у такому казковому місці. Дерева на передньому плані ще більше підкреслюють і без того величні гори – великі, із засніженими вершинами, вони таять у собі вікову мудрість природи. Треба зазначити, що незважаючи на присутність червоних відтінків, картина не викликає почуття тривоги, навпаки, своїми майстерними штрихами митець створює тишу та спокій. Спадають на думку маленькі села, що причаїлися між гір. Хочеться зануритися в цей дихаючий природною рівновагою світ, щоб віднайти свій зв'язок з самим собою.

Карпатський пейзаж Романа Сельського є дійсно дивовижним та надихаючим на захопленість чарівністю світу та красою природи.Читайте подібні твори

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Твір «Опис місцевості на основі власних спостережень» у художньому стилі. Опис міста

Твір «Опис природи за власними спостереженнями»

Художній твір-опис про собаку

Твір-опис процесу праці «Я готую улюблену страву»

Твори на тему «Метелик»

Твір-опис лебедів художній

Твір на тему «Осінній ранок»

Твір-опис "Осінь". Опис осені

Твір-опис людини в художньому стилі. Опис дівчинки

Твір-опис яблуні

Твір-опис «Айстри»

Твір на тему «На річці» або опис річки

Твір-опис процесу праці (у художньому стилі)

Твір-опис «Мій клас» (опис класного приміщення)

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-опис «Весна в лісі»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика