Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему "Майбутня професія — інженер"

На світі існує багато цікавих професій, що потребують розумового навантаження. І я обираю одну з таких. Я хочу стати в майбуньому інженером.

Зараз професія інженера знов повертає собі престижність та достойну оплату праці. Заводи, фабрики, залізна дорога, майстерні, невеликі приватні фірми гостро потребують людей інженерних професій. Адже там, де є техніка, потрібні інженери, щоб працювати з нею. Інженери-конструктори, інженери-технологи, інженери-механіки та інші. А техніка зараз усюди, в усіх сферах життя!

Без інженерів не будуються нові мости та житлові будинки. Без них на наших заводах не можна випустити бодай холодильника чи пилососа. А що казати про випуск автомашин, автокранів, екскаваторів тощо. Інженери потрібні в металургійній промисловості, де плавлять новий метал. Вирощувати хліб також не вийде без людей цієї професії, хіба що вручну. В полі працюють трактори, комбайни, сівалки. А процес створення цих машин забезпечують знов-так інженери.

Нехай професія інженера сьогодні не дуже модна, але це навіть добре. Тим більше цінуються кваліфіковані спеціалісти. Гарний інженер стежить за новинками техніки, читає спеціальну літературу, знає іноземні мови. Часто він зустрічається з колегами, навіть іноземцями, щоб запозичити досвід. Також талановиті інженери працюють над винаходами, а потім запатентовують їх. Це корисно для виробництва, а самому винахіднику приносить прибуток.

Наша промисловість, на жаль, зараз відстає від промисловостей провідних країн світу. Багато товарів, які ми могли бі випускати самі, ми купуємо за кордоном. Тому інженер — одна з найкорисніших зараз для нашої української держави професія.

Я вірю, що разом зі своїми колегами-інженерами буду в майбутньому вести промисловість країни й українську економіку до прогресу та успіху!Читайте подібні твори

Твір на тему «Моє майбутнє»

Твір на тему «Майбутнє моєї країни»

Твір на тему «Лікар», «Професія лікаря»

Твір «Людина майбутнього»

Твір про професію вчителя

Твір на тему День вчителя

Твір «Школа майбутнього» або «Школа моєї мрії»

Твір-роздум “Чи потрібна вища освіта”

Твір на тему "Майбутня професія - будівельник"

Твір на тему "Майбутня професія - стиліст-перукар"

Твір на тему "Професія бухгалтер"

Твір-опис на тему «Місто майбутнього»

Твір-роздум на тему "Майбутнє України"


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика