Училка

Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Твір на суспільну тему «СНІД, ВІЛ та їхня профілактика»

Вірус імунодефіциту став для всього людства потрясінням. На початку 80 -х років минулого століття люди думали, що вони скоро переможуть всі хвороби. Вони придумали антибіотики, впровадили вакцини. І тут, нізвідки - найсильніший вірус, що знищує імунну систему людини.

Досі медицина не придумала ліків, здатних вилікувати, позбавити людину від цього вірусу. Можна тільки підтримувати імунітет різними медичними препаратами, вести здоровий спосіб життя, щоб хвороба не перейшла в стадію СНІДу. Вважається, що зі стадії СНІДу вже повернення назад немає, людина помре через кілька років. Бувають, звичайно, винятки.

Зараз світ переживає пандемію ВІЛ - це епідемія, яка охопила цілі країни й континенти. Заразитися ВІЛ можна при переливанні крові, через халатність лікарів. Можна заразитися від матері ще при народженні. Але зазвичай люди заражаються при статевому зв'язку або через наркоманію. Шприц наркомана - активний переносник вірусу імунодефіциту людини.

Краща профілактика СНІДу - це дбайливе ставлення до самого себе та чистота у стосунках з іншими людьми. Якщо весь час ми змінюємо статевих партнерів без розбору - то ми не поважаємо ані себе, ані інших. Якщо ми не можемо веселитися без наркотиків - значить, ми просто не вміємо просто радіти життю в цьому світі. Треба вчитися цьому.

Зараз ВІЛ загрожує кожному з нас. Можна один раз спробувати наркотики та підчепити вірус. Можна заразитися від партнера по найщирішому коханню. Тоді доведеться жити з ВІЛ та ходити кожен день по лезу бритви. Але набагато краще та безпечніше думати головою - йти від поганих компаній «липових» друзів, надягати презерватив, якщо ще не дуже добре знаєш свого партнера. Презерватив потрібно надягати взагалі завжди. У будь-якій незрозумілій ситуації, як жартують в Інтернеті.Читайте подібні твори

Есе на тему «Освіта, культура та цивілізація»

Твір на тему «Телебачення»

Твір на тему «Людяність»

Твір «Мої бажання»

Твір «Ідеальне суспільство»

Твір «Свобода слова»

Твір «Чи легко бути молодим»

Твір на тему «Ораторське мистецтво»

Твір «Українська молодь сьогодні»

Твір на тему голодомор

Твір на тему еміграція

Твір на тему «Віра»

Твір на суспільну тему «Київська Русь в історії України»
Пошук по сайту

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика