Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір-роздум «Мораль»

Ми живемо та розвиваємося у суспільстві, тому маємо приймати його особливості функціонування, його закони, його мораль. Кожне суспільство в свою епоху вибудовує свою систему моральних принципів, яких мають дотримуватись усі його члени. Наприклад, у Середньовіччі панувала викривлена форма християнської моралі, яка відкидала будь-які спроби на емпіричне пізнання світу, наголошуючи на аскетичному існуванні людини, що має відмовитись від усіх радощів життя заради примарної надії на рай після смерті.

Сьогодні, суспільство намагається побудувати гуманістичну та демократичну систему моральних поглядів, центральною фігурою яких є особистість людини, та можливість проявити себе різними шляхами. На сьогодні, моральною нормою є ставлення з повагою до потреб кожної людини як особистості. Але складним моментом є той факт, що на жаль чіткі орієнтири й досі не визначені, тому ми можемо спостерігати так звану «подвійну мораль».

Мораль – це сукупність прийнятної у суспільстві та прийнятої як норма самою людиною певної системи поглядів, норм та цінностних орієнтирів, що формують та регулюють її поведінку. Окрім того, протягом життя людина формує свої власні моральні принципи, відштовхуючись від загальноприйнятих та здобуваючи власний життєвий досвід. Мораль регулює норми поведінки та ставлення до близького оточення людини, ставлення до навколишнього світу та до себе самої. Треба відзначити, що формування подібної системи вимагає від людини колосальної роботи над собою, адже потрібна сила волі, щоб перемогти особисті слабкі риси й не потурати своїм швидкоплинним бажанням, що можуть нашкодити оточуючим.

Сьогодні, ставши на стежку толерантності, суспільство робить прийнятними деякі норми поведінки та способу життя, які ще донедавна вважалися аморальними та були заборонені. Тим самим впроваджується подвійна мораль, яка стає сигналом для того, що взагалі можна робити усе, що заманеться. Це дуже тривожний аспект, що підриває авторитет нових моральних принципів. Стає дуже важко орієнтуватися у такому світі. У цьому випадку важливо пам’ятати, що кожна людина має право на самовираження, але в той самий час, це не повинно ставати загрозою для усіх інших. Можливість утримати себе від потурання примітивним порухам своєї особистості і є ознакою високоморальної людини.Читайте подібні твори

Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Твір на тему «Пам’ятай, що слово – бумеранг»

Твір на тему «Що таке вихованість»

Твір-роздум «Сродна праця» за творчістю Г. Сковороди

Твір-роздум про Батьківщину

Твір на морально-етичну тему «Порядність»

Твір на тему «Людяність»

Твір-роздум «Вчитися ніколи не пізно»

Твір «Добро перемагає зло»

Твір на тему «Подарунок»

Твір про людську байдужість

Твір «Юність – коли закінчується дитинство»

Твір «Підлітки - перед нами відкритий увесь світ»

Твір про рекламу «Красиве життя у рекламі – оманлива картинка»

Твір «Серцю не накажеш»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика