Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Спосіб життя моєї родини»

Моя сім'я складається з чотирьох осіб - батьки, старша сестра та я. Ще у нас є бабусі, дідусі, дядьки й тітки (ще й їхні діти).

Чесно кажучи, ми іноді ведемо безладний спосіб життя, якщо можна так сказати. Часом у нас в квартирі справжній хаос. Речі не на своїх місцях , посуд немитий, підлоги брудні. Часто таке відбувається після великих свят або наших спільних мандрівок куди-небудь на природу.

Мені здається, що головний член нашої родини - мама. Їй вдається раніше за усіх вставати вранці, готувати татові каву, заварювати чай та робити бутерброди нам з сестрою. Мама якимось чином примудряється приготувати нам обід наперед , а ввечері, втомлена після роботи, займається вечерею. Ще вона може перевірити мої домашні завдання, що-небудь зшити та попрацювати з документами.

Тато у нас майстер на всі руки: полки та стільці в нашому будинку він зробив сам. Якщо щось поламалося, він все полагодить. Іноді по вихідних батько готує: це у нього виходить дуже добре. А ще тато головний ініціатор наших спільних прогулянок: походи в кіно, пікніки на природі, поїздки до інших міст - це все його ідеї.

Великі ледарі в сім'ї - я та моя сестра. Ми нечасто прибираємо, ми багато їмо, любимо лінуватися. Але батьки не впадають у відчай, намагаються нам будь-якою ціною прищепити любов до праці, відірвати від телевізора та спільного для нас з сестрою комп'ютера.

Ось так ми і живемо: батьки працюють, ми вчимося, разом відпочиваємо. Спортом займаємося окремо.Читайте подібні твори

Твір «Родовідне дерево»

Твір «Сімейне щастя»

Твір-роздум на тему родина


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика