Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір "Майбутня професія — перукар-стиліст"

Моя майбутня професія буде дарувати людям радість та красу. Все тому, що я вирішила стати перукарем-стилістом.

Коли я освою цю чудову професію, то стану робити людям модні стрижки та стильні зачіски, щоб вони добре виглядали. Навчуся створювати також складні вечірні та весільні зачіски для жінок і дівчат. Я хочу стати настільки досвіченим майстром, щоб безпомилково визначати, яка зачіска людині до лиця.

Я хочу вміти все, що робить перукар-стиліст: акуратно стригти, завивати та випрямляти волосся, нарощувати локони, фарбувати волосся в різні кольори, робити мелірування, стильну укладку! Взагалі, щоб перерахувати всі вміння стиліста, не вистачить і сторінки. Все це - ціле мистецтво!

До того ж перукар повинен дбайливо поводитися з чужим волоссям, доглядати за ним. Наприклад, правильно визначати пропорції фарби для освітлення, щоб потім не випадало волосся.

Хороший перукар здатний зробити зовсім непоказного клієнта таким привабливим, що його важко буде впізнати. А може, людина просто хоче оновити свою зовнішність, стати більш сучасниою, змінити імідж. Або клієнт стиліста - це «зірка», яка виступає на сцені і повинна завжди дивувати глядачів своїми неперевершеними зачісками. І перед стилістом-перукарем стоїть складне завдання: підказати клієнтові найкращий варіант зачіски, змоделювати її та якісно виконати, ні в якому разі не зіпсувавши зовнішність людини.

Я сподіваюся, що стану таким стилістом, що люди завжди будуть виходити з мого перукарського салону з усмішкою та в гарному настрої, милуючись собою в дзеркалі. Значить, вони прийдуть до мене ще, і мій труд буде гідно ними винагороджуватися. Мій вибір професії такий, тому що я хочу мати творчу роботу та створювати своїми руками красу. А ще робити людей навколо красивішими та впевненішими в собі.Читайте подібні твори

Твір на тему «Моє майбутнє»

Твір на тему «Майбутнє моєї країни»

Твір на тему «Лікар», «Професія лікаря»

Твір «Людина майбутнього»

Твір про професію вчителя

Твір на тему День вчителя

Твір «Школа майбутнього» або «Школа моєї мрії»

Твір-роздум “Чи потрібна вища освіта”

Твір на тему "Майбутня професія - будівельник"

Твір на тему "Майбутня професія - інженер"

Твір на тему "Професія бухгалтер"

Твір-опис на тему «Місто майбутнього»

Твір-роздум на тему "Майбутнє України"


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика