Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему степ

Що виникає у вашій уяві, коли ви чуєте: «український степ»? Безкрайні простори, вкриті рослинами, широкий простір, свобода. Так склалося, що дуже велика територія нашої країни знаходиться саме в степовій зоні. З дитинства ми зустрічаємо опис степу в багатьох творах української (і не тільки) літератури. Скільки письменників захоплено вимальовували найдрібніші деталі степової природи! Степ був представлений і в якості фону, на якому розгорталися події, і як самостійний персонаж.

Могутній, широкий та незбагненно красивий, степ водночас ніколи не був для пересічного українця просто частиною природи. У нашому уявленні степ – ніби жива істота, що пережила багато поколінь українців та увібрала у себе всю історію української нації, ставши частиною нашого світобачення, хранителем нашої культури та дійовою особою знакових історичних подій.

Для нас степ набув майже сакрального значення, став символом прагнення волі та внутрішньої свободи особистості. Особливо гостро це відчувається у зв’язку з тим, що на долю української нації перепало дуже багато страждань , принижень та болю. Чим більше притиснень зазнавали українці, тим більш жаданим для них була свобода, тим більшою насмішкою виглядали широкі простори українського степу ніби натякаючи на те, що в українців є все, що потрібно, щоб бути вільними.

Сьогодні, ми не дуже часто замислюємося над цим, сидячи в душних та сірих містах, ховаючись за моніторами у віртуальній реальності. Формально ми здобули свободу, ми незалежні та вільні. Але чи це є так насправді? Ми просто змінили одну неволю на іншу. Можливо, варто знов вийти в широкий степ, вдихнути повною груддю тонкий та солодкий запах степових квітів, доторкнутися до землі, закрити очі, відчути голоси своїх предків та послухати своє серце, що б’ється в такт зі степом, з природою, зі свободою…Читайте подібні твори

Твір-розповідь про явища природи, про повторюваність явищ у природі для дітей

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Твір-розповідь про живу природу, охорону природи

Твір «Запорізький дуб»

Твір «Карпатські буки»

Твір на тему «Повінь»

Твір про тюльпани

Твір на тему місячна ніч

Твори на тему «Метелик»

Твір «Природа і людина, єдність та гармонія»

Твір-опис лебедів художній

Сочинение-миниатюра «Осенний лист»

Твори про літо


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика