Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір-роздум «Анна Кареніна – історія трагічного кохання»

У романі «Анна Кареніна» Лева Толстого ми бачимо історії кількох російських сімей 19 століття. Це сім'ї аристократів, але в них ті ж проблеми, що і в середньостатистичних сучасних родинах. Ті ж почуття, ті ж страждання та помилки ми можемо спостерігати й донині.

Героїня роману, Анна, зразкова дружина й мати, закохалася в молодого офіцера. Цей юнак, Вронський, полюбив її з усією пристрастю свого палкого серця. Довго ці двоє приховували своє кохання, зустрічалися потай, але після довгих мук Анна зважилася розбити сім'ю, піти від чоловіка.

Вірність почуттям, сила кохання Анни та Вронського в мене викликали повагу, я не зміг засудити їх. Тим більше, що чоловік Анни сам допустив, що у дружини розвинулося таке велике почуття до іншого. Потрібно було оточити її любов'ю, ніжністю та теплом, а він торочив їй про дотримання пристойності.

Але союз Анни та Вронського нещасливий, хоча у них є все: будинок, багатство, донька. Анні не вистачає душевних сил, щоб переживати розлуку з сином. Любов Вронського - це єдине, що ще радує її, вона гарячково чіпляється за коханого, ревнує, влаштовує сцени. Вона панічно боїться втратити Вронського. Навіть дочка їй нецікава.

Вронський любить Анну та піклується про сім'ю. Але й він віддаляється від неї та злиться на те, що Анна мучить його підозрами. Хочеться крикнути героїні: «Стій! Що ти робиш? Ти ж сама губиш своє щастя!» Але, на жаль, не можна схопити за руку та зупинити героїню книги. Анна сама руйнує й свою другу сім'ю, кинувшись під потяг.

Пристрасті прекрасні, але вони дуже небезпечні, коли поглинають все інше. Адже, крім них, є ще чиста любов, повага, свобода, обов'язок, доброта та відповідальність.Читайте подібні твори

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір на тему «Чому плакав імператор» по казці Ганса Крістіана Андерсена «Соловей»

Твір «Лист до героя твору»

Аналіз твору «Каторжна» Б. Грінченка: тема, ідея, проблематика, план. Образ Докії

Твір-роздум «Сродна праця» за творчістю Г. Сковороди

Твір-роздум про Батьківщину

Твір на тему «Людяність»

Твір-роздум «Вчитися ніколи не пізно»

Твір «Лист до улюбленого письменника"

Твір «Добро перемагає зло»

Твір на тему «Подарунок»

Твір «Юність – коли закінчується дитинство»

Твір «Підлітки - перед нами відкритий увесь світ»

Твір про рекламу «Красиве життя у рекламі – оманлива картинка»

Цитатна характеристика Григорія Многогрішного

Твір «Серцю не накажеш»

Твір на тему "Милосердя врятує світ"


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика