Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Есе на тему «Моя кар'єра»

Приклад написання есе за темою

Цього року я вступив на факультет інформаційних технологій. Це мій перший серйозний крок в області кар'єри. Взагалі-то, вона для мене - не самоціль. Деякий час тому я вирішив, що кар'єра не буде головним у моєму житті. Але тоді ж я почав будувати фундамент для свого майбутнього в професії. Зараз я поясню свою позицію.

Розмірковуючи, я прийшов до висновку, що не можна підпорядковувати все життя кар'єрі, так загубиться її радість. Цікаво, але, прийшовши до цього висновку, я почав серйозно думати про майбутню професію . Чому такий парадокс? Я не хочу бути кар'єристом та дряпатися «службовими сходами» будь-якою ціною. Не бачу в цьому сенсу.

Але я усвідомив і важливість кар'єри. Успіхи на роботі дають можливості для цікавого життя. Це матеріальна забезпеченість, можливість подорожувати, побачити світ, спілкуватися з непересічними людьми. Це дає повагу серед професіоналів. Я хочу реалізувати свої здібності та таланти, відчувати важливість своєї справи, а не займатися все життя чим доведеться.

Я вирішив присвятити життя інформаційним технологіям, бо з дитинства цікавився ними. Мати справу з комп'ютером у мене добре виходить, так і математика дається мені все-таки легше, ніж гуманітарні науки.

Інформаційні технології - це величезний і найцікавіший світ знань. Зараз вони - одна з новітніх, областей, і тут потрібні фахівці. IT зараз розвиваються дуже швидко. Щоб заповнити прогалини у знаннях і точно вступити на ту спеціальність, на яку хочу, я займався на підготовчих курсах в університеті. Тобто про майбутню професію я думав ще в школі.

Звичайно, були в мене й інші варіанти. Родичі та друзі радили юристом стати, лікарем, менеджером. Але я не прийняв їхні поради та пропозиції, тому що моя професія - це вже моя справа. Треба ж колись ставати самостійним.

Я прислухався тільки до поради батька, він у мене інженер. Ми вирішили, що, якщо я вже ніяк не вступлю на факультет інформаційних технологій, то піду в інженери, стану фахівцем з енергетики. Але у мене все вийшло, я «пробився» на потрібну мені спеціальність. Через кілька років я стану фахівцем з автоматизованих систем керування.

Чи потрібно говорити, що мені дуже подобається кожен день вивчати те, що мені насправді цікаво, до чого у мене є схильності? І я впевнений в тому, що моя кар'єра якраз з цієї причини буде успішною!Читайте подібні твори

Есе на тему «Освіта, культура та цивілізація»

Есе «Медицина та її функції»

Есе "Слово – носій добра, істини та краси"

Есе на тему: «Економіка України: основна проблема»

Твір на тему «Віра»

Твір-есе на тему «Сенс життя людини»

Приклад есе на тему «Освіта»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика