Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...7 правил хорошого твору

1. Розберіться з темою, впевніться, що ви правильно зрозуміли, що від вас вимагається. Якщо в завданні наявне «Спростуйте чи підтвердьте думку», наведіть аргументи «за» і «проти». Будьте послідовні у викладі думок, дотримуйтесь композиції твори – вступ, основна частина, висновок. Використовуйте фрази типу «на мою думку». «я вважаю», «можна сказати» там, де висловлюєте своє суб’єктивне відношення.

2. Напишіть на чернетці всі асоціації, які викликає у вас тема твору, всі факти, якими ви зможете аргументувати свою думку, літературні твори, в яких підіймалася схожа тема.

3. Складіть план твору.

4. При написанні тексту твору використовуйте прості речення, а також лише слова та звороти, у значенні та правильності написання яких ви стовідсотково впевнені. Це допоможе уникнути граматичних і пунктуаційних помилок.

5. Пишіть простою мовою. Не перевантажуйте текст красномовними зворотами та наддовгими реченнями. Таким чином ви зробите твір легким для сприйняття та уникнете граматичних помилок.

6. Високі бали додадуть вам за доречне використання цитат з художніх творів української та світової літератури. При підготовці до написання підберіть дві-три цитати.

7. Якщо ваші думки на задану тему швидко закінчилися, починайте приводити приклади з життя, описуйте події з власного досвіду, розповідайте про улюблені фільми, книги, їх героів, висловлюйте власну думку, наводьте в приклад уявні ситуації. Головна умова – вони мають ілюструвати, розкривати чи обґрунтовувати основну ідею твору.

Пам'ятайте, що твір – це ваш реальний шанс отримати високий бал як на вступному тестуванні, так і просто за урок, адже ви вільні самі вибирати, які слова та речення вживати. Навіть якщо ви не пам’ятаєте якесь правило чи сумніваєтесь у правильності написання, ви легко можете перефразувати своє речення. Бажаю успіхів!Читайте подібні твори

Специфіка драматургії як роду літератури (коротко)

Концепція «смерті автора» Ролана Барта в літературознавстві

Речення з діалектизмами: приклади

Правильний наголос у словах – підготовка до ЗНО. Завантажити словник наголосів

Науково-популярний стиль тексту: приклад

Приклад тексту наукового стилю

Метафора - приклади в літературі. Метафори з творів М. Рильського

Скласти речення з антонімами – приклади

Про справжню творчу людину, незбагненну природу людини

Розмовний стиль мовлення: речення-приклади

Розмовний стиль мовлення: текст-приклад

Українські мовні кліше та сталі вирази

Аналіз художнього твору: основні поняття

Зачем нужны готовые сочинения на сайте ycilka.net


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика