Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Новорічна казка»

Цікаво уявити, що іграшки на новорічній ялинці вміють оживати. Ну, звичайно, роблять вони це тільки тоді, коли їх ніхто не бачить. Уявіть, що в новорічну ніч іграшки перемовляються між собою.

Люди всі вже сплять та не можуть їх підслухати. У кімнаті темно, тільки миготять різнокольорові вогники новорічної гірлянди. А старі та нові іграшки розповідають одна одній про своє життя.

В кожної іграшки своя історія. Новенький сріблястий Дід Мороз зроблений в Китаї. У нього навіть очі якісь вузькі. А з цих ялинкових кульок мама просто пил здмухує. Вони скляні та коштують дорого. Їх зробили неподалік, на місцевій фабриці іграшок. Ці кульки червоні, блакитні, зелені, малинові, фіолетові, з золотавими везерунками, неначе від морозу.

Гномика з білою бородою привезла в подарунок з Німеччини тітка. А от радянська червона зірка, яку потрібно чіпляти на верхівку ялинки. А найстаровинніша іграшка на ялинці - півник. Він зовсім неяскравий, не блищить, але я його дуже люблю та страшно боюся розбити. Він кріпиться до гілок старомодною залізної прищіпкою на ніжках. Зараз таких кріплень вже не виготовляють.

Я уявляю, як ночами іграшки діляться розповідями про своє життя. От би хоч раз їх послухати, адже вони говорять багато цікавого. Хто де зроблений, хто які країни бачив, хто які часи застав. Коли ніхто не чує, іграшки шепочуться та розповідають дивовижні історії.Читайте подібні твори

Твір «Свято Миколая»

Твір на тему «День матері»

Твір на тему «Мій університет»

Твір «Перше вересня»

Твір на тему «День Перемоги»

Вірші до Дня перемоги

Твір на тему 8 березня

Твір «День святого Валентина» або «День закоханих»

Твір на тему «Різдвяна казка»

Твір на тему «Різдвяне диво»

Твір на тему «Новорічні свята»

Твір на тему “Різдво”

Твір на тему “Різдвяні канікули”

Твір на тему “Різдво у моїй родині” або “Різдвяне свято”

Твір «Лускунчик i Мишачий король» за казкою Е.Т. Гофмана

Твір «Новорічна ялинка»

Твір на тему «Новий рік», «Як ми святкуємо Новий рік»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика