Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Мудрість – окраса людини»

Ми називаємо мудрою ту людину, яка здобула багато знань та зрозуміла істини про життя людей та навколишній світ. Але всі ці істини та знання не просто лежать в її голові мертвим тягарем. По-справжньому мудра людина вміє застосувати ці істини у своєму власному житті. А ще вона ладна ділитися ними з іншими. Адже інші люди теж потребують знань, щоб втілювати їх для себе.

Мудрець вміє розповісти про важливі речі так проникливо, щоб доторкнутися до душі співбесідника. Проте він розповідає не всім підряд, а тим, хто справді цього прагне.

Мудрість людини – це її розум, ерудиція, стриманість, тактовність. Також це вміння допомогти іншим, вміння приймати правильні рішення, вміння вийти зі складної ситуації. А ще узяти на себе відповідальність, коли це потрібно.

З давніх-давен люди в суспільстві поважали мудреців. До них приходили за порадами. Найчастіше то були старці, адже зазвичай люди набувають мудрості з роками. Але мудрістю може володіти й дитина, й молода людина, яка дивиться на світ чистими та ясними очима. Яка безпосередньо та правильно відчуває закони навколишнього світу.

Люди завжди прагнуть здобути мудрості за допомогою вчителів, мислителів. Для цього вони тренують свій розум та інтуїцію. Вони читають мудрі книжки, спостерігають за оточуючими людьми та природою, займаються міркуванням або ж медитацією.

Мудрість – це неначе коштовне каміння. Але воно вартує більше, ніж діаманти та інші скарби. Недарма у біблейській притчі цар Соломон попросив у Бога саме мудрості, а не багатства чи чогось іншого.Читайте подібні твори

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Міні-твір «Чи варто берегти кохання?»

Твір-роздум «Як я розумію кохання»

Твір на тему «Що таке відповідальність?»

Твір на тему «Для чого людині сміх»

Твір на тему «Пам’ятай, що слово – бумеранг»

Твір у публіцистичному стилі на тему «Справжнє кохання»

Твір на тему «Скарб, що потрібен людині»

Твір на тему «Що таке вихованість»

Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Твір «Краса в житті людини»

Твір «Життєвий вибір людини»

Твір на тему «Характер творить долю людини»

Твір на морально-етичну тему «Порядність»

Твір про притчу. Притча про доброго самарянина

Твір про людську байдужість

Твір «Взаємини між людьми»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика