Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Характер мого друга» або «Характер моєї подруги»

У мене є подруга Марійка. Наші батьки дружать ще зі школи, тому ми з Марійкою подружилися. Бачимося ми з нею нечасто, в основному, коли наші батьки приходять в гості один до одного. Але Марійка - чудова людина. Тому я хочу розповісти саме про її характер.

Моя подруга ніколи нікого не змушує щось робити. Вона не намагається примусити своїх друзів вибирати ті ігри або заняття, які хоче тільки вона. При цьому Марійка любить спілкуватися з людьми та по-доброму жартувати.

Коли ми спілкуємося з Марійкою, то все вирішуємо разом, і завжди знаходимо компроміс. З нею відчуваєш себе вільно. Як добре дружити з людиною, яка на тебе не «тисне»! Не потрібно сперечатися та сваритися через дурниці.

Але це не означає, що моя подруга безхарактерна. Її не змусиш робити те, що вона не хоче. Наприклад, вона вважає, що палити — це шкідливе та безглузде заняття. І я впевнений, що вона не буде палити навіть "за компанію".

Є у моєї подруги в характері також недолік. Хоча я навіть не знаю, недолік це чи ні. Подруга злопам'ятна. Якщо хтось їй зробив щось дуже погане, то з цією людиною вона вже дружити не буде. Та й дрібні образи Марійка запам'ятовує добре. Я намагаюся ніяких дурниць їй не робити, тому що дорожу нашою дружбою.Читайте подібні твори

Твір на тему «Дружба» у публіцистичному стилі

Твір «Лист подрузі»

Твір на тему «Дружба – це насамперед віра в людину»

Твір «Собака – друг людини»

Твір "Справжній друг пізнається в біді"

Твір на тему "Мій найкращий друг"

Твір на тему "Моя найкраща подруга"

Твір-роздум на тему "Дружба"


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика