Фразеологічний словник
Училка
Головна
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
ДПА-2013 9 клас
Світова літ-ра ДПА
Сочинения
Словник синонімів
Казки українською
Литература
Довідник укр мови


Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)Твір на тему «Моя бібліотека»

У кожної грамотної людини є своя бібліотека. Сюди входять книги, які їй належать. У когось бібліотека велика та серйозна, набувається довгими роками. Наприклад, велика бібліотека у мого дідуся. У нього в шафах зберігається багато спеціальної літератури з математики, фізики, техніки тощо.

Зазвичай я користуюся книгами своїх батьків. Серед них багато художньої літератури, класики, яка вивчається в школі. Але у мене є також своя власна бібліотека, правда, невеличка. Вона стоїть на окремій полиці. Вона складається з тих книг, які мені дарують на свята.

Більшість цих книжок - історичні романи, романи - «фентезі», а ще історичні енциклопедії з картинками. Я люблю читати про пригоди людей у ​​минулі епохи, а ще про реальних історичних героїв. Мої друзі та родичі всі знають про моє захоплення та намагаються дарувати мені книги з цієї теми.

Правда, в мою колекцію «затесалося» кілька інших книг: учбових, детективи та «жахи» про вампірів. А ще два шикарних ілюстрованих тома поем Шевченка, видані ще за радянських часів. Їх мені подарувала бабуся. Всі книги в моїй бібліотеці - прочитані.

По тому, яка у людини бібліотека, можна судити про його особистість Якщо там суцільні «бандитські» трилери та дурні еротичні романчики, значить, інтереси в людини відповідні. А ось маленька бібліотека ще не означає, що людина мало читає . Адже деякі люди користуються електронними книгами, а інші беруть їх у бібліотеці, щоб не зберігати їх вдома та не витрачати зайвих грошей.


Читайте подібні твори

Твір «Моя улюблена книга»

Твір «Мій улюблений літературний герой»

Твір-роздум «Інтернет і книга»

Сочинение «Мое любимое произведение» или отзыв о книге

Твір «Біблія»

Сочинение «Моя любимая книга — Джейн Эйр»

Твір на тему "Роль книги в житті людини"


загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено Яндекс.Метрика

Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru