Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір до ЗНО «Кожній людині слід виховувати свій характер протягом усього життя»

Життя не стоїть на місці, усе змінюється кожного дня. Протягом усього свого життя людині доводиться пристосовуватися до його мінливих потреб. Спочатку дитина вчиться пізнавати світ та спілкуватися з іншими, потім потрапляє до школи, де має дотримуватися певних норм поведінки та виконувати вимоги вчителів. Далі, у дорослому житті, нам доведеться взяти на себе відповідальність за своє фінансове забезпечення, а згодом за свою власну родину.

Отак разом із життям, змінюється і людина. Інакше вона просто не виживе. Разом із досвідом формується характер та особисті якості людини, а також розвивається інтелект та культура поведінки. Якщо ми не виховуватимемо у собі необхідні для житті в суспільстві якості, ми не зможемо жити в ньому, не зможемо розкрити свої таланти та досягти успіху.

Комусь може показатися, що виховання стосується лише дітей. Так, потім уже батьки та вчителі не зможуть контролювати нас, але самі обставини життя змусять нас змінюватися, розвиватися, адаптовуватися.  Наприклад, людина хоче зайняти якусь важливу керуючу посаду. І їй обов’язково доведеться навчитися спілкуватися з людьми, планувати та організовувати свою діяльність, ефективно керувати тощо. Людина хоче збудувати щасливу родину – їй буде необхідно навчитися рахуватися з близькими, організовувати побут. Отже, ми вчимося все життя, отримуємо досвід, а завдяки тому виховуємо свій характер.

Головний герой  повісті Марка Вовчка «Максим Гримач» поважний заможний козак Максим Гримач не дозволив дочці-красуні Катрі одружитися з коханим Семеном через те, бо не вважав його рівнею їй, він сам вирішив ,у чому полягає щастя дочки. Коли ж Семен загинув, а за ним і Катря вбила себе з горя, Максим дуже карався, і вже з молодшою дочкою він не повторив своєї помилки. Але дуже шкода, що людині інколи доводиться ставати сильнішим та мудрішим через такі трагічні обставини.

Для того, щоб продовжувати розвиватися, людині доведеться постійно докладати зусиль. Мабуть, це досить важко – свідомо змінювати себе, відмовитися від хибних поглядів та поведінки. Та життя допомагає нам у цьому, треба прислухатися до нього, не лінуватися. Це допоможе нам адекватно діяти у будь-якій ситуації.Читайте подібні твори

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Твір ЗНО «Чи легко бути білою вороною та чи можна таких людей назвати сильними?»

Твір до ЗНО “Добре ім'я — це найкраще багатство”

Твір до ЗНО “До чого призводить заміна природного світу благами цивілізації”

Твір до ЗНО “Яким я бачу свій старт у самостійне життя”

Твір до ЗНО «Що відбувається з людиною, яка забуває свій народ»

Твір до ЗНО “Люби природу не для себе, люби для неї”

Твір ЗНО «Вік живи – вік учись» (чи це стосується лише тих, кого недовчили у школі чи університеті)

Твір «Що в сучасному світі важливіше – бути освіченим чи мудрим» до ЗНО

Твір «Чи всі успішні люди – кар’єристи?» до ЗНО

Твір ЗНО «Чи вічне справжнє мистецтво, чи підвладне моді» до ЗНО

Твір ЗНО «Чи варто скаржитися на долю, чи вона у наших руках»

Твір до ЗНО «Чи можна пробачити зраду»

Твір до ЗНО «Мета – ніщо, рух до мети – все»

Людина варта стільки, на скільки себе оцінює


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика