Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір про ніч, опис ночі

Вночі світ людей завмирає. Один за одним гаснуть вінка будинків, пустіють вулиці та дороги. Самотні ліхтарі освітлюють невеличкі острівки простору.

Навколо панує темрява, а в небі спалахують міріади зірок. Ближче до півночі небо в одному місці світлішає, бліда заграва поступово розгоряється. Через кілька хвилин зринає повний місяць, на якому навіть з землі видно чудні малюнки, створені рельєфом його поверхні. Хтось бачить там обличчя людини, хтось диковинних тварин або ще щось інше.

Зі сходом місяця стає так світло, що легко можна розрізнити силуети домів, дерев, навіть окремих листочків на них. А на землю падає їх чітка тінь. Увесь нічний світ постає перед нами, ніби вкритий сріблястою фарбою.

І незважаючи на те, що більшість людей солодко сплять вночі, нічне життя в природі продовжується. Влітку цвіркуни не замовкають до самого світанку. Виходять на нічну прогулянку коти, вони стрімко та беззвучно шмигають повз непомітно для людського ока . Десь у садку шарудить у кущах їжачок. Зривається з даху зграя кажанів. А у лісі полюють нічні хижаки – коти та сови.

Вночі зазвичай так тихо, що поодинокі віддалені звуки – голоси людей, собачий лай, скрип дверей – чути, ніби вони зовсім поруч.

Особливою прикрасою нічної природи є місячна доріжка на водоймах. Вона тягнеться від обрію у тому місці, над яким пливе місяць, до самого берега. Здається, самі хвилі приносять світло туди. А навколо доріжки – спокійні та темні води. Це улюблений пейзаж багатьох художників та фотографів.

Ніч заворожує та надихає. Кожен з нас хоч раз милувався її таємничою красою, оспіваною митцями всіх часів як чарівну пору роздумів, відпочинку, творчого натхнення та любові.Читайте подібні твори

Текст-опис зовнішнього вигляду людини

Твір-розповідь про явища природи, про повторюваність явищ у природі для дітей

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Твір-розповідь про живу природу, охорону природи

Твір «Опис місцевості на основі власних спостережень» у художньому стилі. Опис міста

Твір «Опис природи за власними спостереженнями»

Художній твір-опис про собаку

Твір-опис процесу праці «Я готую улюблену страву»

Твір «Запорізький дуб»

Твір «Карпатські буки»

Твір на тему «Повінь»

Твір про тюльпани

Твір на тему місячна ніч


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика