Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «День народження»

Я люблю відзначати всякі свята. Здається, ніби це якісь незвичайні дні, коли обов'язково відбувається що-небудь цікаве. Взагалі, моє улюблене свято - Новий рік, тому що його відзначають всі люди, повсюди святкова атмосфера. А день народження - індивідуальне свято, в якому беруть участь тільки іменинник та його близькі.

Раніше, коли я був маленьким, організацією мого дня народження займалася мама. Вона запрошувала моїх хрещених, бабусь і дідусів, братів і сестер, готувала святковий стіл, вигадувала різні конкурси та розваги. І обов'язково пекла великий торт з кремом та шоколадом, на якому запалювала різнокольорові свічки.

Але вже кілька років я сам організовую свій день народження. Зараз мені цікавіше відзначати його з друзями. Тому вранці мене вітають батьки, а потім ми збираємося з друзями в моїй кімнаті. Ми просто спілкуємося або граємо в ігри. Ми з мамою більше не наготовлюємо цілу гору страв, а вибираємо щось оригінальне, що їси не кожен день. Це підкреслює виключність цього дня.

Мені подобається відзначати день народження з друзями, тому що нам завжди весело разом. Ми сміємося майже весь час, а які виходять смішні фотографії, коли ми вбираємося в безглузді костюми!

Мені подобається отримувати подарунки на день народження. Для мене не має значення, наскільки подарунок корисний чи дорогий. Мені цікаво, що люди вибирають для мене, бо це показує, яким вони бачать мене. На моєму святі завжди присутні тільки дорогі мені люди, тому для мене не буває поганих подарунків. Адже це їх увага!

Я сподіваюся, що й через багато років на кожен мій день народження будуть збиратися близькі люди, і цей день завжди буде здаватися мені незвичайним та сповненим приємних сюрпризів.Читайте подібні твори

Твір «Свято Миколая»

Твір на тему «День матері»

Твір на тему «Мій університет»

Твір «Перше вересня»

Твір на тему «День Перемоги»

Вірші до Дня перемоги

Твір на тему 8 березня

Твір «День святого Валентина» або «День закоханих»

Твір «Новорічна казка»

Твір на тему «Різдвяна казка»

Твір на тему «Різдвяне диво»

Твір на тему «Новорічні свята»

Твір на тему “Різдво”

Твір на тему “Різдвяні канікули”

Твір на тему “Різдво у моїй родині” або “Різдвяне свято”

Твір «Новорічна ялинка»

Твір на тему «Новий рік», «Як ми святкуємо Новий рік»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика