Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...



Твір на тему «У природи немає поганої погоди»

Що означає ця приказка? Вочевидь, зовсім не те, що кожного дня надворі тепло, сонячно, не йде дощ… Такого просто не буває. Змінюються пори року – міняється погода, в одній півкулі стоїть літо, в іншій – зима, а десь на полюсі взагалі вічні холоди.

Як я розумію, тут йдеться про те, що будь-яка погода зумовлена законами природи та є корисною. Дощ зволожує землю та допомагає вирощувати врожай. Сонце віддає свою силу для того, щоб достигали плоди. Вітер переганяє  хмари та переносить насіння.

Ми живемо в такій кліматичній зоні, яка має чотири пори року. Навесні природа оживає – сходять сніги, пробуджуються від зимової сплячки тварини, повертаються з теплих країв птахи, землю вкриває молода яскрава трава. Дні становляться довшими, сонце лагіднішає, а в повітрі розноситься аромат весняних квітів. От як про це пише І.Франко:

Надійшла весна прекрасна,
Многоцвітна, тепла, ясна,
Ніби дівчинка в вінку.
Ожили луги, діброви,
повно гомону, розмови
І пісень в чагарнику.

Літо люблять усі. Літом усюди почуваєшся як удома. Можна піти купатися на море або річку, гуляти до пізньої години, скуштувати вишень із бабусиного садка. Добре й те, що не треба носити важкий одяг і взуття. От яку картину малює М. Коцюбинський: «На небі сонце — серед нив я. Більше нікого. Йду. Гладжу рукою соболину шерсть ячменів, шовк колосистої хвилі. Вітер набива мені вуха шматками згуків, покошланим шумом. Такий він гарячий, такий нетерплячий, що аж киплять від нього срібноволоті вівса. Йду далі — киплять. Тихо пливе блакитними річками льон. Так тихо, спокійно в зелених берегах, що хочеться сісти на човен й поплисти».

Рання осінь дуже красива, різнобарвна та  багата врожаєм. Проте десь у листопаді настають короткі похмурі дні, постійно йде дощ та дме холодний вітер. Природа заспокоюється, готуючись до зимового відпочинку. У такі дні приємно сидіти біля вікна в теплій кімнаті та дивитися, як надворі вирує негода.

Взимку також гарна погода чергується з негодою. Мені подобається сніг та невеликий мороз, проте коли стає надто холодно, не хочеться виходити на вулицю. За осінь та зиму природа оновлюється, щоб навесні знов заграти всіма барвами веселки.

У природи не буває чогось випадкового, непотрібного, так і будь-яка погода має велике значення для підтримки всього живого на нашій планеті. Людина має розуміти це й не допускати, щоб її діяльність чимось шкодила природі.



Читайте подібні твори

Твір на тему «Листопад в моєму місті»

Твір на тему «Жовтень вже настав. Осінь»

Твір на тему «Осінній вечір»

Твір "Осіння прогулянка парком"

Твір на тему «Осінній ранок»

Твір на тему «Осінь» 2-3-4 клас

Твір-опис "Осінь". Опис осені

Твір «Осінній день»

Твір «Осінні канікули: як я проводжу їх»

Твір «Восени – по гриби»

Твір «Їжачок та заєць: зустріч осіннього дня»

Твір-мініатюра «Осінній пейзаж з вікна» або «Дощ восени»

Твір на тему «Бабине літо»

Твір-опис осіннього лісу

Твір "Осінній ліс" або "Опис осіннього лісу"

Твір на тему осінь

Міні-твір про кольори


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика