Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір на тему «Українська література»

Українська література – визначна складова культури нашого народу. Поети, письменники, драматурги – втілювали своє світобачення, розкривали важливі проблеми людської особистості та життя взагалі. Традиції українського художнього слова беруть свій початок з часів Київської Русі, а своїм корінням сягають древніх уявлень, сбережених  у фольклорних творах. Згадаємо таку визначну літературну пам’ятку древності як «Слово про Ігорів похід», яке вважається одним з найвидатніших давніх творів у цілому світі.

Література народу нерозривно пов’язана з усіма сферами його життя та розвивається разом з ними. Вона є ніби дзеркалом того, що відбувається. Колись виникла потреба фіксувати важливі історичні події – це період розквіту літописів, постала проблема збереження національної релігії – виникла полемічна література. І так завжди – митці тонко відчували найважливіші тенденції життя та відгукалися на них у своїх творах.

Українська література, з одного боку, самобутнє та специфічне явище національної культури, а з іншого – нерозривно пов’язана з літературним процесом у Європі та світі. Творчістю Т.Шевченка  захоплюються всюди, його твори перекладено всіма європейськими мовами. Талант Кобзаря розквітнув з любові до людини, переживань за долю Батьківщини. Його творчість – національний вияв літературного напрямку романтизму, що в той час панував у світі.

В українській літературі є свої унікальні шедеври – «Лісова пісня» Лесі Українки, «Тіні забутих предків» М. Коцюбинського, а чого варта українська поезія 20 століття! Особисто я захоплююсь творчістю М. Рильського, О.Олеся, Є.Маланюка. Українські митці, що були змушені залишити країну з політичних міркувань,  створили безліч чудових, пристрасних, сумних літературних перлин, на які їх надихнула любов до втраченої Батьківщини. Сучасна українська література дуже різноманітна та легка для сприйняття, бо в ній порушені зрозумілі нам проблеми, описане наше життя.

Я не розумію людей, схильних принижувати цінність української літератури. Вона різноманітна, і певно, не всі найкращі твори потрапляють до шкільної програми. Тож варто читати більше, обирати те, що подобається. У будь-якому разі, знання літератури допомагає краще зрозуміти життя цілого народу.Читайте подібні твори

Твір до ЗНО “Чи варто чекати чогось завтра, а не жити вже зараз?”

Твір до ЗНО “Чому необхідно берегти мир”, “Не сваріться, жийте в згоді, тільки мир збере усе”

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Твір ЗНО «Чи легко бути білою вороною та чи можна таких людей назвати сильними?»

Твір до ЗНО “Добре ім'я — це найкраще багатство”

Твір до ЗНО “До чого призводить заміна природного світу благами цивілізації”

Твір до ЗНО “Яким я бачу свій старт у самостійне життя”

Твір до ЗНО «Що відбувається з людиною, яка забуває свій народ»

Твір до ЗНО “Люби природу не для себе, люби для неї”

Твір ЗНО «Вік живи – вік учись» (чи це стосується лише тих, кого недовчили у школі чи університеті)

Твір «Що в сучасному світі важливіше – бути освіченим чи мудрим» до ЗНО

Твір «Чи всі успішні люди – кар’єристи?» до ЗНО

Твір ЗНО «Чи вічне справжнє мистецтво, чи підвладне моді» до ЗНО

Твір ЗНО «Чи варто скаржитися на долю, чи вона у наших руках»

Твір до ЗНО «Чи можна пробачити зраду»

Твір публіцистичного стилю на тему «Україна»

Твір портретний нарис про відому українку


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика