Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Твір «Мовні проблеми сучасної молоді»

Наше століття ознаменувалося багатьма змінами. Швидкий та невпинний розвиток технологій кожного дня змінює наше життя. Такі речі, як комп’ютер та різноманітні гаджети, відіграють все більш важливу роль. Все більше людей користуються комп’ютером і вдома, і на роботі, й під час навчання.

Такі зміни значно мірою відобразилися і на мові та мовленні. Як це завжди буває, в цих змінах є багато позитивного, але є й проблеми. Серед позитивних змін найголовніше, на мій погляд, це легкий доступ до інформації. Вперше за історію людства знання стали такими доступними. Завдяки мережі Інтернет майже будь-яка інформація пізнавального характеру знаходиться у вільному доступі. Теоретично учень може знайти будь-яке правило, формулу, літературу чи відповідь на питання, не покидаючи власного дому. І для цього йому знадобиться лише кілька хвилин. Не виходячи з дому, можна вивчити іноземну мову, або навіть кілька мов. Комп’ютер перевірить вашу письмову роботу, вкаже на помилки та навіть пояснить, як їх уникнути. Здавалося б, створено майже ідеальні умови для розвитку грамотності, мовлення і навчання взагалі. Але, на жаль, на практиці все виглядає зовсім по-іншому.

Діти та молодь у наш час пишуть та читають все менше. Легкий доступ до інформації певної мірою знецінив її. Вона більше не затримується в пам’яті. Читання часто замінюють фільмами та комп’ютерними іграми. Через це зменшується словниковий запас та слабшає образне мислення.

Технології та особливо Інтернет нібито зблизили нас. Електронна пошта та різноманітні мессенджери, соціальні мережі та відео зв’язок – ми можемо спілкуватись повсякчас. Це змінило саме спілкування взагалі та мовлення зокрема. В мові разом із новими предметами та поняттями з’явилося безліч нових слів. Проте мовлення стає все більш простим та скороченим. До того ж, у мережі висловитися може будь-хто з будь-якого приводу, при цьому зовсім не дотримуючись правил граматики, чим розповсюджується безграмотні варіанти написання слів та складання речень, неправильне вживання слів. І найгірше, що демонстрація власної безграмотності стає нормою.

Часи, технології та погляди невпинно змінюються. Так було раніше і так буде в майбутньому. На мій погляд, важливо розумно та осмислено користуватися усіма перевагами, що надає нам технічний прогрес.Читайте подібні твори

Твір «Інформаційні технології в житті сучасної людини»

Твір у публіцистичному стилі «Проблеми сучасної молоді»

Твір на тему «Людина в сучасному світі»

Твір на тему "Моральні принципи сучасної молоді"

Твір на тему «Сучасна Україна/Україна сьогодні»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика