Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Розповідь про лікарську рослину українською мовою – про ромашку та калину

Розповідь про ромашку

Однією з найпоширеніших лікарських рослин, що ростуть у нашій країні, є ромашка аптекарська або ж ромашка лікарська. Це така пахуча трава, усипана квітками, рослина-одноліток, яка живе один сезон, а наступної весни знову відроджується із насіння. Гострий та пряний аромат цілющої ромашки не можна сплутати з будь-яким іншим, адже у склад її природних компонентів входять ефірні масла. Є навіть тип ефірного масла — ромашкове.

Запахи ромашки мають профілактичну дію проти багатьох інфекцій, тому що властивості ефірних масел — бактерицидні. Тобто, за допомогою них вбиваються мікроби та бактерії.

Серцевина ромашкової квітки медово-жовта, а ніжні тендітні пелюстки — білі. Ромашка нагадує маленьке сонечко, тому на дитячих малюнках її часто зображують усміхнутою.

Ромашка росте всюди навкруги: на полі, в улоговинах, біля садиб та в палісадниках. Інколи ромашкою заростають великі пустки у міській та сільській місцевостях. Ця скромна квітка має властивості зцілювати, лікувати та попереджати багато захворювань людини.

Мами, які не захоплюються лікуванням антибіотиками, заварюють ромашковий відвар своїм дітям, коли ті потерпають від високої температури, коли хворі на грип чи застуду. Проноси, кишкові та шлункові розлади також лікуються за допомогою ромашки. Допомагає ромашка-сонечко також при опіках, всіляких язвах та пошкодженнях шкіри. Я сам не одноразово полоскав нею горло під час ангін. З часом мої часті ангіни кудись зникли, я більше на них не хворів.Розповідь про калину

Калина — символ України, символ жіночності, краси та тендітності. Цей кущ з яскраво-червоними ягідками росте масово біля українських дворів, ставши майже незамінним атрибутом нашого житла.

Ніжну калину українці полюбляють за красу та активно насаджують її біля своїх приватних садиб та біля багатоповерхівок у містах: велике благородне листя, гарні квітки під час цвітіння, чудові ягідки, які дуже естетично виглядають... Особливо прекрасна калина при перших заморозках. Перші морози лише змушують калинові плоди червоніти яскравіше. Але не тільки в зовнішній красі полягає цінність калини для людей.

Калина — це лікарська рослина, вона містить багато вітамінів та широко використовується у медицині. Як у народній, так і в офіційній. Найчастіше для цього беруть яскраві плоди або ж кору чи гілочки цієї рослини. Кора незамінна як жарознижуючий засіб, а також вона добре допомагає при найнебезпечніших жіночих хворобах, приводить організм жінки у норму.

При безкінечних сезонних ГВРЗ, бронхітах та захворюваннях легень готують настої та відвари гілочок та плодів калини. Вони рятують від температури, набряків у легенях, розгулу інфекцій у горлі та носоглотці. Калина має властивість зміцнювати імунітет, тобто, піднімати на боротьбу з хворобою захисні сили організму. Варто подякувати природі за те, що подарувала нам таку чудову лікарську рослину “від ста хвороб”.

Читайте подібні твори

Розповідь про океани, 4 клас

Розповідь “Якби звірі та птахи вміли говорити”

Розповіді про життя комах для дітей (з біології)

Розповідь-опис про перелітного птаха (жайворонка, шпака, лелеку та солов'я)

Розповідь про пригоду рослини

Твір-розповідь про улюблену іграшку (ведмедика, куклу-мотанку та машинку)

Розповідь про дику тварину – лева та вовка

Твір-розповідь про улюблений куточок живої природи

Розповідь про свійську тварину

Розповідь "Як тварини піклуються про потомство"

Розповідь про тварин та окрему тварину минулого (з біології)

Розповідь про улюблену свійську тварину собаку

Твір-розповідь «Моє життя» про повсякденне шкільне життя

Твір на тему «Космос – загадковий і далекий»

Твір на тему «Чудеса поруч»

Твір на тему «Лідер, якого я знаю»

Твір-розповідь «Смішна історія»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика