Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів


Загрузка...Есе «Медицина та її функції»

Медицина – велична наука, сплетіння знань, вмінь та досвіду багатьох поколінь людей. Важко переоцінити, наскільки важливою є ця галузь людських знань. Медицина багатогранна і включає в себе стільки різноманітних розділів, підрозділів та частин, що неможливо й перелічити.

Коли ж з’явилася медицина? Мабуть, із появою самого людства. Адже завжди були ті, хто потребував медичної допомоги. Звісно на початку медичні знання були схожі з чаклунством. Рідкісні «перлини» дійсно цінних знань перемежовувалися з забобонами, заклинаннями та ритуалами. В більшості випадків вони не мали реальної лікувальної дії. Через це гинули сотні й тисячі, від хвороб, інфекцій та травм, а іноді від самого лікування. Проте медицина вдосконалювалася. Потроху, невеличкими кроками, шляхом проб та експериментів, ми почали досягати певних успіхів.

До нас дійшли деякі імена стародавніх зачинателів медицини, відомих лікарів та знахарів. Вони закарбували для нас свої знання та досвід, а іноді й справжні відкриття.

Які ж функції медицини? Що ставить собі за мету ця багатогранна наука? Саме слово «медицина» походить з латинської мови. Воно означає «лікувальне мистецтво» або «мистецтво зцілення». Тобто медицина, перш за все, це система забезпечення здоров’я кожної людини. Ця наука має допомагати не лише лікувати хвороби, вона має їх попереджувати. Створювати умови, а також надавати знання для того, щоб мінімізувати ризик виникнення хвороби чи травми.

Медицина ставить собі за мету навчити кожного з нас, як забезпечити власне здоров’я та довголіття. Однак, на жаль, всіх хвороб не уникнути. Тому ще однією функцією медицини є лікування. Варто також додати, що обов’язковим є вивчення і дослідження різноманітних хвороб та уражень . Адже без цього медицина не змогла б розвиватись.

За свою багатовікову історію медицина досягла неймовірних висот. Люди навчились лікувати здавалося б невиліковні хвороби. Значно зросла тривалість життя. Проте перед медициною стоїть ще багато невирішених питань. Розвиток медицини – це одне з найважливіших завдань людства. Адже як сказав Сократ: «Перша сходинка до щастя – це здоров’я ».Читайте подібні твори

Есе на тему «Освіта, культура та цивілізація»

Есе "Слово – носій добра, істини та краси"

Есе на тему: «Економіка України: основна проблема»

Твір на тему «Віра»

Есе на тему «Моя кар'єра»

Твір-есе на тему «Сенс життя людини»

Приклад есе на тему «Освіта»


Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика