Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів




Твір-опис верби навесні (5-7 речень, 4 клас, 3 варіанта)

1 варіант
Яскраве сонечко всміхається у моє вікно. Гілочка верби милує око пухнастими котиками. Така ніжна, тендітна та красива. Дивлячись на ці гнучкі прутики з пухнастими «намистинами» одразу становиться тепло та легко на серці. Значить, весна не забариться, значить скоро уся природа остаточно прокинеться, адже квітуча верба – віщунка скорої весни.

2 варіант
Квітуча верба завжди вважалася символом весни та тепла. У народі кажуть: «Зацвіла верба – весна прийшла». Дійсно, на фоні ще трохи змерзлої природи, що не відійшла остаточно від зимового сну, пухнастий цвіт верби поселяє у серце надію на весняне тепло й радість. Пухнасту та тендітну квітучу вербу дарують коханим та близьким людям для того, щоб зігріти їхнє серце та сповістити про прихід весни.

3 варіант
Верба є одним з найулюбленіших дерев в Україні. Здавна вона прикрашає оселі, її часто згадують в народній творчості. ЇЇ пухнасті котики милують око та веселять душу. Квітуча верба навесні є символом оновлення та пробудження природи. Цей символічний зміст особливо помітний у вербну неділю, що передує Великодню. У цей день прийнято дарувати тендітні пухнасті гілочки коханим та близьким.

Інші білети





Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика