Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Твір-розповідь про весну

1 варіант
Коли надворі зимно та сумно, одразу згадується весна. Так хочеться, щоб сонечко світило довше, а надворі ставало дедалі тепліше. Весна завжди асоціюється з початком тепла та ніби підготовкою до яскравого й привітного літа. Починають співати пташки, з’являються бруньки на деревах, а весняний дощ вже не такий непривітний, як восени. Кожний день стає довшим й довшим, і здається, що усі мрії от-от здійсняться.

2 варіант
Весна – це така дивна пора року. Ще досить холодно, і земля ще не до кінця прокинулась від зимового сну. Ще дмухає холодними вітрами, ще ллють прохолодні дощі, але в повітрі вже відчувається той неповторний аромат, що притаманний лише весні. Аромат свіжості, тепла та нового життя. Коли спостерігаєш, як кожного року природа народжується знову і знову, коли кожен день сповнений передчуттям розквіту та життя – саме тоді розумієш, що це і є головне диво, що існує в світі.

3 варіант
Я дуже люблю весну. Я можу годинами спостерігати, як пробивається трава крізь заспану землю. Я можу годинами милуватися, як наполегливо та повільно розквітають бруньки на деревах. І звичайно, можна безкінечно слухати, як гарно співають пташки, що вітають народження природи. Повітря, колись холодне та мовчазне, наповнюється життям та свіжістю. Таке можливо тільки навесні.

Інші білети

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика