Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Твір-опис про ведмедя

1 варіант
Великий, грізний житель лісів. Герой багатьох казок та легенд. Все це про нього – ведмедя. Один його вигляд змушує тремтіти навіть найхоробріших, а його грізне ревіння приводить до повного оціпеніння тих, хто все ж не пустився навтіки при його вигляді. Разом з тим, ведмідь завжди уособлює силу та мудрість, з якою ця сила застосовується. До того ж, в багатьох казках він постає справедливим суддєю в суперечках між іншими персонажами. Мабуть, це саме завдяки його могутній зовнішності.

2 варіант
Коли уявляєш собі ведмедя, то перше, що спадає на думку – це його великий зріст, коричневе хутро та люте ревіння, якого усі жахаються. Можна скільки завгодно вважати його доброю твариною, але все ж не слід забувати, що він є хижаком. Незважаючи на те, що годується ведмідь загалом рослинною їжею – горіхами, ягодами, травами, також до його раціону входять інші тварини, такі як косулі та олені, іноді ведмеді нападають на людину. Тому краще все ж зустрічатися з ним в зоопарку, чи на сторінках казок.

3 варіант
Ведмідь є дуже цікавою твариною. Він вважається хижаком, хоч здебільшого харчується рослинами. Він впадає в сплячку, як тільки наступає зима й прокидається лишень, коли надворі тепло. Він великий, грізний та волохатий, але дуже часто ми бачимо його, приборканого людиною, на якомусь святі в якості живої ляльки. В казках та оповідях він зображений сильною та мудрою істотою, та якщо зустрітися з них віч-на-віч, то нічого, окрім жаху, він не викликає.

Інші білети

Пошук по сайту

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика