Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Твір-опис чорнобривців 4 клас

1 варіант
Українці споконвіку любили землю і природу. Тому й не дивно, що квіти в українського народу викликали особливу любов та повагу. Не було жодної хатинки, де б не росли маленькі жовтогарячі чорнобривці. Ці маленькі та тендітні квіточки є національним символом України. Чорнобривці були неодноразово зображені в творах українських письменників як символ надії на краще майбутнє.

2 варіант
Гаряче літо у бабусі в селі. Широкі степові простори. Розплющуєш очі – перед тобою ціла галявина маленьких жовтеньких чорнобривців. Одразу згадуються українські народні пісні, теплі бабусині руки, що сплітають з чорнобривців ніжний віночок. Здається, ще трохи – і я повернуся на декілька століть назад та з головою порину в традиції й життя тогочасної України.

3 варіант
Маленька хатинка на краю села. Чистенька та прибрана. А в городі – квіточки. Червоні маки та чорнобривці. Ось дівчина збирає їх та ніжно сплітає віночок, тихесенько наспівуючи крізь сльози про своє кохання. Тільки квіти чують її тугу та біль, тільки вони можуть передати всю складність почуттів дівчини – й вони ніби спалахують в її руках. Недарма маленькі, жовтогарячі чорнобривці вважаються національним символом України.

Інші білети

Пошук по сайту

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика