Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Твір-розповідь про оберіг 4 клас

1 варіант
Людина завжди боїться того, що їй не підвладно. Природа, майбутнє – все вселяє в неї страх. Щоб почувати себе у безпеці, людина надає певним речам або діям властивості захищати її. Так створюються прикмети, перестороги та обереги. Людині просто необхідно оточити себе певними ритуалами чи мати при собі якусь річ, щоб переконати себе, що все буде добре, наприклад, в дорозі. Можливо, хтось скаже, що це лише вигадка самої людини, але мені здається, що головне – це віра та надія на те, що ти захищений, а яка річ дає цю надію – не так вже і важливо.

2 варіант
З древніх часів існували обереги – речі, які мали захищати людину від незвіданих сил. Збираючись на війну чи полювання, людина брала з собою оберіг на щастя, удачу, для захисту. Невідомо, чи справді допомагав конкретний предмет, чи просто тверде переконання в тому, що він має обов’язково подіяти, надавало людині сил . Та це й не так важливо. Адже саме це переконання і є тією магію та оберегом, що дозволяє людині почуватися комфортно, а іноді навіть рятує їй життя.

3 варіант
Сьогодні людство розкрило майже всі секрети, наука досягла неабияких успіхів, технології стрімко розвиваються, роблячи наше життя якомога більш легким та безпечним. Але поряд з цим, навіть сьогодні, люди користуються оберегами – речами, ритуалами, зображеннями. Чому? Мабуть, це тому що людина все рівно не знаходить відповідей на всі свої питання. Мабуть, тому що наука все рівно не придумала ліків від усіх хвороб, тому що сучасні технології не гарантують безпеку та відсутність війн та нещасних випадків. Саме тому якась маленька дрібничка, яку людина наділяє магічною силою, є такою важливою для неї, бо вона дає сили пережити труднощі та надію.

Інші білети

Пошук по сайту

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика