Фразеологічний словник
Училка

Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови

Пошук по сайту

Цитата дня

Многие русские слова сами по себе излучают поэзию, подобно тому, как драгоценные камни излучают таинственный блеск…
(К. Г. Паустовский)«Якби я був президентом» твір-міркування 4 клас

1 варіант
Президент – це глава країни, тому на ньому лежить велика відповідальність за всіх громадян країни. Якби я став президентом країни, я б намагався зробити з неї успішну та сильну державу. Особливу увагу я би приділяв освіті, тому що тільки та країна може стати сильною, що має освічених та культурних громадян. Як президент, я би неодмінно контролював здійснення усіх прийнятих законів та ніколи б не давав обіцянок, яких неможливо виконати. Люди, що живуть в моїй країні варті поваги та шанобливого ставлення, адже саме тоді в них буде розвиватись почуття гордості за свою Батьківщину.

2 варіант
Я переміг на виборах. Я тепер – Президент. Я запевняю вас, дорогі мої громадяни, що з цього моменту наше з вами життя поміняється. Так, ви багато разів чули солодкі обіцянки та нездійсненні плани. Я не обіцяю краще життя, я закликаю вас разом боротися з труднощами, бо їх виникне багато. Зі свого боку я покладу усі свої сили на ваш захист: культурний, фінансовий, економічний. Я працюватиму день і ніч, щоб ваше життя було наповнено справедливістю, гордістю за свою батьківщину та мирним небом над головою.

3 варіант
Я дуже хотів би стати Президентом своєї країни, щоб нарешті допомогти своїм громадянам стати справжньою нацією. Я би заборонив усі війни між Західною та Східною частинами країни. Я би повністю змінив керівництво, набравши туди тих людей, хто справді переживає за свою країну і прагне її розвитку. Я би давав гранти на нові наукові та технічні розробки, щоб наші вчені не їхали до інших країн, а розвивали свою батьківщину. Я би зробив усе від мене залежне, щоб моя Країна ніколи більше не була маріонеткою інших держав, а сама стала гарним прикладом.

Інші білетиІнформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика