Училка

Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
«Якби я був президентом» твір-міркування 4 клас

1 варіант
Президент – це глава країни, тому на ньому лежить велика відповідальність за всіх громадян країни. Якби я став президентом країни, я б намагався зробити з неї успішну та сильну державу. Особливу увагу я би приділяв освіті, тому що тільки та країна може стати сильною, що має освічених та культурних громадян. Як президент, я би неодмінно контролював здійснення усіх прийнятих законів та ніколи б не давав обіцянок, яких неможливо виконати. Люди, що живуть в моїй країні варті поваги та шанобливого ставлення, адже саме тоді в них буде розвиватись почуття гордості за свою Батьківщину.

2 варіант
Я переміг на виборах. Я тепер – Президент. Я запевняю вас, дорогі мої громадяни, що з цього моменту наше з вами життя поміняється. Так, ви багато разів чули солодкі обіцянки та нездійсненні плани. Я не обіцяю краще життя, я закликаю вас разом боротися з труднощами, бо їх виникне багато. Зі свого боку я покладу усі свої сили на ваш захист: культурний, фінансовий, економічний. Я працюватиму день і ніч, щоб ваше життя було наповнено справедливістю, гордістю за свою батьківщину та мирним небом над головою.

3 варіант
Я дуже хотів би стати Президентом своєї країни, щоб нарешті допомогти своїм громадянам стати справжньою нацією. Я би заборонив усі війни між Західною та Східною частинами країни. Я би повністю змінив керівництво, набравши туди тих людей, хто справді переживає за свою країну і прагне її розвитку. Я би давав гранти на нові наукові та технічні розробки, щоб наші вчені не їхали до інших країн, а розвивали свою батьківщину. Я би зробив усе від мене залежне, щоб моя Країна ніколи більше не була маріонеткою інших держав, а сама стала гарним прикладом.

Інші білети

Пошук по сайту

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика