Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Твір-розповідь про герб 4 клас

1 варіант
Кожній країні притаманна своя символіка. Вона не тільки відрізняє її поміж інших держав, вона також відображує історію країни. Герб моєї країни – жовтий тризуб. Він символізує владу, адже за далеких часів був символом князів та їхнього роду. Наприклад, київський князь Володимир Святославович чеканив монети, з одного боку яких було його зображення, а з іншої - зображення тризуба. Окрім цього, тризуб вважається ще й магічним символом-оберігом: нехай же він і надалі оберігає нашу країну та сприяє її розвитку.

2 варіант
Герб України є одним з трьох обов’язкових елементів державної символіки. На ньому зображений тризуб. Далеко не кожний громадянин нашої країни на разі має уявлення про походження тризуба як державного символа. Серед багатьох версій, що розглядаються вченими та істориками, є поняття тризуба як символа потрійності Всесвіту та його розділення на небесне, земне та потойбічне. Відомо також, що тризуб був символом деяких князів на Русі, наприклад, Святослава Ігоревича та князя Володимира, а також входив до складу гербу гетьманської держави П.Скоропадського.

3 варіант
Наша Батьківщина, яка і всі незалежні країни має свою державну символіку: флаг, гімн і герб. На гербі України зображений тризуб. Якщо вірити археологам, цей символ використовувався на території України ще у давні часи. У слов’ян він вважався містичним елементом, що відображав три стихії – повітря, воду і землю. Крім того, тризуб вважався символом влади, починаючи від старшин родів, а пізніше присутній на родових гербах князів. Офіціально вперше він був затверджений в якості державного символа при створенні Української Радянської Республіки на початку ХХ століття.

Інші білети

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика