Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Текст-розповідь про слона

Варіант 1

Слон – величезна тварина, з товстими, наче стовбур дерева, ногами, великими пласкими вухами,  довгим хоботом та маленьким хвостом. Він сірого кольору. Шкіра у слона вся в зморшках. Я бачив живого слона у зоопарку, куди мене водили батьки. Мені дуже сподобалася його велика добра морда та чомусь сумні великі очі. Але було трошки моторошно, бо слон був такий височенний. Він поводився дуже спокійно, хоч було дуже жарко, і тому його поливали водою зі шлангу. Мені навіть дозволили пригостити слона булкою. Йому вона сподобалася!

Варіант 2

Я ніколи не бачив живого слона. У зоопарку, куди мене водили батьки, слонів не було. Та я бачив їх на фотокартках. Слон - величезний, сірого кольору, у нього є хобот, яким він п'є воду. А ще я бачив про них по телевізору передачу. Живуть слони великим стадом, разом дорослі та діти. Не дивлячись на те, що вони такі великі та могутні, слони харчуються рослинами, овочами та корою дерев. Вони не полюють на інших звірів. Тому слони мені дуже подобаються, я сподіваюся, що обов'язково побачу їх вживу.

Інші білети

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика