Училка

Внимание! Этот сайт не использует никакой пользовательской информации. Для корректной работы присутствует код внешних сервисов Google, Yandex, Liveinternet, Smi2 и Marketgid, которые могут получать и хранить информацию о пользователях согласно собственной Политики конфиденциальности. Если Вы используете наш сайт, Вы автоматически согласны с этим


Головна
Твори на вільну тему
Твори з літератури
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
Світова літ-ра ДПА
Англійська мова
Сочинения на русском
Словник синонімів
Казки українською
Українські загадки
Детские стихи
Диктанти
Довідник укр мови
Словник фразеологізмів
Опис рослини, що квітує влітку

Опис мальви

Мальва – це красива висока рослина, і влітку на ній з'являються чудові квітки. Вони бувають блідо-жовтого, рожевого або бордового кольору з жовтою серединкою. Квітка мальви схожа на пишне бальне плаття або великий дзвіночок. Стеблина в мальви шершава, а листя велике, з хвилястими краєчками. Квітки мальви цвітуть не одночасно – частина вже оцвіла, частина квітує, а з самого верху ще нерозкриті бутони. Коли на цій рослині багато розкритих квітів, вона дуже яскрава, і над нею постійно кружляють бджоли-трудівниці.

Опис лілеї

Лілея – одна з найгарніших квіток у саду. Вона буває високою та не дуже, з одною квіткою чи цілим суцвіттям, з голою стеблиною чи вкритою листочками. У лілеї сильний яскравий аромат, який може навіть не подобатися через свою різкість. Але краса лілеї не залишає нікого байдужим. Чудові білі, рожеві або жовтогарячі квітки з довгими рильцями схожі на літні парасольки, а на їх пелюстках ближче до середини темні плямки, що нагадують шкіру хижого звіра чи веселе ластовиння на обличчі.

Опис соняшника

Соняшник – це молодший брат небесного сонця, але живе на землі. Теплого ясного дня соняшник завжди підіймає свою красиву голівку вгору. Його усміхнене темне обличчя оточене щільним вінком з яскраво-жовтих пелюсток, гладких та ніжних на дотик. А от стовбур та листя в соняшника вкриті мілкими-мілкими колючками, і об них можна сильно подряпатися. Коли соняшник доцвітає, його пелюстки втрачають колір та стають жорсткими й сухими. Зате в ньому достигає насіння, яке ми із задоволенням їмо чи робимо олію.

Інші білети

Пошук по сайту

Загрузка...

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика